5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Korsør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Korsør er to af de nyeste ejendomme på markedet villaerne på Bondesbjerg 11 og Korsvejen 1A. Begge villaer tilbyder 4 rummelige værelser.
Bondesbjerg 11 er et hjem på 138 m², beliggende på en grund på 912 m². Denne villa er udbudt til en pris på 2.595.000 kr.
På Korsvejen 1A finder man en større villa på 150 m². Ejendommen ligger på 958 m² grund og er prissat til 1.595.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.