Lille Egedevej 50 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Korsør - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Korsør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Korsør er villaen på Lille Egedevej 50 en af de nye boliger, der er kommet til salg. Denne rummelige villa på 275 m² fordeler sig over 7 værelser og ligger på en grundareal på 1182 m².

Med en udbudspris på 2.998.000 DKK, tilbyder denne bolig god plads til en større familie.

En anden boligmulighed i Korsør er villaen på Rugvej 8. Denne villa strækker sig over 158 m² med 5 værelser og er beliggende på en grund på 823 m².

Udbudt til 1.950.000 DKK, er dette en attraktiv mulighed for dem, der søger en mindre og billigere bolig sammenlignet med førstnævnte.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga