Det hyggelige loppemarked ved Lystskov Camping i Korsør er en oplagt mulighed for at tilbringe en dejlig søndag i godt selskab. Med 50 stande fyldt med alt fra antikviteter til moderne genbrug er der noget for enhver smag.
Besøgende kan glæde sig over, at ishuset på campingpladsen holder åbent og tilbyder en række forfriskninger, herunder kaffe, kolde drikke, snacks og lækre is. Det er en perfekt anledning til at nyde en pause mellem fundene.
Tilmeld dig som stadeholderEr du interesseret i at have din egen stand på loppemarkedet? Tilmelding er mulig ved at kontakte Lystskov Camping via e-mail på info@lystskovcamping.dk.
Arrangementet er åbent for alle, og der er fri entré for besøgende, så tag familien med og oplev en dag fyldt med hygge og gode handler.
Praktisk information
Dato: Søndag den 31. maj 2026
Tid: Kl. 10:00
Sted: Lystskov Camping, Korsør Lystskov 2, 4220 Korsør
Entré: Fri entré
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om begivenheden kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek seneste opdateringer her